2018-08-21     Franciszka, Kazimiery, Ruty     "Prawdziwie wielki jest ten człowiek, który pragnie sie czegoś nauczyć." /Jan Paweł II/
Menu: Strona główna -> Osiągnięcia uczniów

 Rok szkolny 2017/2018

 

 Krzysztof Rembiasz (kl. IV) - III miejsce w XXIII Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków - Instrumentalistów 

Krzysztof Rembiasz (kl. IV) - I miejsce w VIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym  - „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”

 Kacper Bodziony (kl.VI) - III miejsce w  XI Gminnym Konkursie Matetemtycznym ,,Matematyka jest wsród nas''

Gminny Konkurs Plastyki Obrzędowej  - II miejsce w kategorii podłaźniczek współczesnych

·     Gminny konkurs wiedzy ekologicznej „Jak nas straszy Smog?” – III miejsce

 

   Rok szkolny 2016/2017

 

Klasa III -   konkurs wokalny „Rozśpiewane klasy” – III miejsce

Anna Zielińska (kl. V)II miejsce w Gminnym Konkursie wiedzy pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” 

Gminny konkurs plastyki obrzędowej – I miejsce podłaźniczka współczesna

Mistrzostwa w piłce siatkowej – IV miejsce dziewcząt, VI miejsce chłopów

 

Rok szkolny 2015/2016

 

Anna Zielińska (kl.IV) – I miejsce w konkursie literackim „Jan Paweł II-Patron Rodziny”

Sandra Tokarczyk (kl.VI) – I miejsce w konkursie recytatorskim poezji patriotycznej „Wiersz o wolności”

 

 

Rok szkolny 2014/2015

 

Joanna Jurkowska  (kl.0) - I miejsce w konkursie wokalnym „Najpiękniejsze kolędy i pastorałki”

Karolina Smolik (kl.0) - III miejsce w konkursie wokalnym „Najpiękniejsze kolędy i pastorałki”  

Julita Mordarska  (kl.II)  – I miejsce w Konkursie ortograficznym „Piszę bez błędów dla klas II- III” oraz II miejsce w Konkursie wokalnym „Najpiękniejsze kolędy i pastorałki”

Sylwia Żelasko (kl.II) - II miejsce w konkursie ortograficznym „Piszę bez błędów dla klas II-III” 

Piotr Bodziony (kl.II) - III miejsce w konkursie ortograficznym „Piszę bez błędów dla klas II-III”

Anna Zielińska (kl.III) - I miejsce w konkursie ortograficznym „Piszę bez błędów dla klas II- III” 

Kacper Bodziony (kl.III) - II miejsce w konkursie ortograficznym „Piszę bez błędów dla klas II- III” 

Konrad Podżorski (kl.III) – III miejsce w konkursie ortograficznym „Piszę bez błędów dla klas II- III” 

Łucja Soska (kl.IV) – I miejsce w Konkursie ortograficznym "Zostań torreadorem" dla uczniów klas IV-VI

Arkadiusz Ziemnik (kl.IV) – I miejsce w Szkolnym konkursie „kapek” 

Gabriela Hejmej (kl.VI) – I miejsce w konkursie literackim „Świętość Jana Pawła II”

Konrad Iwański (kl.V) – I miejsce w konkursie literackim „Wartościowa książka, o której nie można zapomnieć” 

Mikołaj Wygoński (kl.V) - I miejsce w Gminnych biegach przełajowych

Anna Ogorzałek (kl.VI) - I miejsce w konkursie literackim „Wartościowa książka, o której nie można zapomnieć” oraz III miejsce w VIII Gminnym Konkursie Matematycznym „Matematyka jest wśród nas”, a także finalistka Małopolskiego Konkursu Matematycznego (etap wojewódzki), II miejsce w Małopolskim konkursie historycznym „100 lat w mojej miejscowości” 

Sylwia Lorek (kl.VI) – I miejsce w Szkolnym konkursie recytatorskim poezji Karola Wojtyły i Jana Pawła II oraz III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” (eliminacje gminne)

Kamila Fryzowicz (kl.VI) - II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” (eliminacje gminne) oraz III miejsce w Gminnych biegach przełajowych

Dawid Lorek (kl.VI) - I miejsce w Gminnych biegach przełajowych oraz I miejsce „Najlepszy sportowiec szkoły”

Łukasz Ziemnik (kl.VI) – I miejsce w Szkolnym konkursie „kapek” 

Krystian Zyzak (kl.VI) - I miejsce w Konkursie ortograficznym "Zostań torreadorem" dla uczniów klas IV-VI

 

Odwiedziny :